Levent Oto Ekspertiz Merkezi, Levent Ekspertiz

Levent’de Oto Ekspertiz Servisi

Mutlu Oto Ekspertiz Levent‘de hizmetinizde. Oto ekspertiz işi tecrübe gerektirir. Tecrübe ise yılların vermiş olduğu iş disiplinidir, bu disiplin bizleri müşterilerimizin güvenini kazanmayı ve işimizi severek yapmayı öğretmiştir.

Full Donanımlı Levent Oto Ekspertiz Merkezi

Tecrübelerimizle birlikte öğrendiğimiz en önemli şeylerden birisi de oto ekspertiz işinin yabana atılmaması gerektiğidir.Levent oto ekspertiz olarak işinin ehli insanlar tarafından yapılacak oto ekspertiz kontrolü, siz otomobil kullanıcılarını hem maddi hem de manevi zararlardan koruyacaktır. Oto ekspertiz yapmadan aldığımız 2. El araçlarımızın ne kadar sorun çıkartabileceğini elbette önceden tahmin etmemiz mümkün değildir. Ama bilmemiz gereken şudur ki; otomobilimizi gerekli muayenelerden geçerek, bulunan her türlü arızası tespit edilmiş ve raporlanarak satın almamız, bizleri birçok sorundan kurtaracaktır.

Peki, oto ekspertiz nedir ve nasıl yapılır?

Oto ekspertiz, 2. El araçların alım satım işlemlerinde hem satıcının hem de alıcının otomobilin detaylı incelenerek herhangi bir arıza, kaza veya başka bir sorun olup olmadığını kontrol ettirerek detaylı rapor ile tespit etme işlemidir.

Bu işlemde aracınız fren testinden kaporta ve boya kontrolüne, motor aksamları kontrolünden elektronik test ve kontrolüne, mekanik ve motor kontrolünden muayene öncesi kontrollere kadar işinin ehli ustalarımız tarafından incelenerek kontrol edilir. Bunun için teknolojinin tüm imkânlarından da faydalandığımızı belirtmek isteriz. Kısacası aracınızı bize kontrol ettirdikten sonra gönül rahatlığı ile frene basıp hayalinizdeki yolculukta dâhil olmak üzere tüm yolculuklarınıza güvenle çıkabilirsiniz.

Mutlu Oto Ekspertiz olarak hizmet bölgelerimizden biri olan Levent’de de sizlere hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden memnun kalmanız ve firmamızı yakınlarınıza, arkadaşlarınıza ve çevrenize tavsiye etmeniz bizler için en değerli geri bildirim olacaktır.

esenler-oto-ekspertiz

Levent Oto Ekspertiz Fiyatları

İşte tam olarak bu nedenle Levent Oto Ekspertiz olarak alımını yapmak istediğiniz veya satışını gerçekleştireceğiniz aracınızı taraf tutmadan, alıcı ve satıcı olarak değerlendirmeden sadece araç güvenliğini ve mutlu sürüş keyfini doyasıya yaşamanız adına tüm kurallarına uygun olarak, doğru olarak yapılması ile sorumluyuz. Mutlu Oto Ekspertizin diğer İstanbul oto ekspertiz firmalardan farkı buradan mutlu ayrılmanız ve hizmetimizden memnun kalmanızdır.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Oto ekspertiz fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

İÇERİĞİ PAYLAŞ :
Şimdi Ara
Konum İste