Kartal Oto Ekspertiz

İstanbul, Kartal ilçesinde ikinci el araç alımı için kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz bir mevkide bulunan Kartal Oto Ekspertiz istasyonumuzda, aracın her bir ayrıntısı kısa bir süre zarfı içerisinde test edilir ve ardından sizlere oto ekspertiz raporu sunulur.

kartal oto ekspertiz

İşleyiş süreci öncelikli olarak oto ekspertiz istasyonumuz ile iletişime geçmeniz ile başlar. Dilerseniz direkt olarak istasyonumuza da gelebilirsiniz. Sizler için randevu tarihi vermekteyiz ve belirlenen tarihte gerekli tüm kontroller yapılarak, raporunuz oluşturulmaktadır. Herhangi bir aksama olmadan aracı belirlenen tarih ve saatte, oto ekspertiz raporu ile birlikte teslim alabilirsiniz.

Uzman bir ekip ile oldukça hassas bir çalışma anlayışına sahibiz. Bu bağlamda aracın teknik aksamlarını en iyi bir şekilde incelerken, herhangi bir şekilde hasar almayacağını da garanti ediyoruz. Sizlere Kartal oto ekspertiz fiyatları bakımından da en uygun fiyat teklifini sunmaktayız.

Kartal Oto Ekspertiz Hakkında

kartal oto ekspertiz

Kartal oto ekspertiz, ikinci el araçlar için tam donanımlı bir test merkezine sahiptir. Bu merkezde, uzman personellerimiz büyük bir titizlikle, düzen içerisinde çalışmaktadırlar. Aracın her bir aksanı, o aksamının test edilebilmesi için geliştirilmiş olan cihazlar ile test edilmekte ve bu sayede ayrıntılı bilgi elde edilmektedir.

İstanbul Kartal oto ekspertiz istasyonu olarak bizleri tercih eden müşterilerimizin her daim memnuniyetini kazanıyoruz. Temiz hizmet, zamanında hizmet ve sektörde olabilecek en uygun fiyat teklifini sunuyoruz.

Bir oto ekspertiz istasyonunun kaliteli ve güvenilir olduğunu gösteren en önemli ayrıntılardan birisi tarafsız olmasıdır. Bu bağlamda bizler hizmet sürecimizde tarafsızlığı ve objektifliği her daim ön planda tutmaktayız. Bu bağlamda söz konusu aracın satın alımına yönelik karar verecek vatandaşın doğru ve net bir karar verebilmesini sağlıyoruz.

Hizmet sürecimize dair daha fazla bilgi edinmek, hizmet talebinde bulunmak ve sizlere sunabileceğimiz en uygun fiyat teklifini öğrenmek için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Kartal Oto Ekspertiz Nerede?

Müşterilerimizin bizleri oldukça fazla tercih etmelerinin en önemli sebeplerinden birisi de konum olarak oldukça rahat ulaşılabilir bir noktada bulunuyor olmamızdır. Sizler de Kartal mevkinde kolayca ulaşabileceğiniz, kısa sürede oto ekspertiz raporu alabileceğiniz bir Kartal oto ekspertiz istasyonu arıyorsanız, bunun için “İletişim” sayfamızdan konumumuza bakabilirsiniz.

mobil oto ekspertizKartal oto ekspertiz, Anadolu Yakasında bulunan en güvenilir, en ideal fiyat teklifi sunan ekspertiz firması olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Kolayca ulaşım sağlayabilir, dilerseniz de mobil oto ekspertiz hizmetimizden faydalanarak, aracınızın bulunduğu konum için oto ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Adres : Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sk. No:38-40/A Kartal / İstanbul
Adres Tarifi : E-5 Güney Yanyol Meşhur Safranbolu Lokumcusu ve Ritim İstanbul Yanı
Telefon : 0216 969 7250
GSM : 0542 718 03 66
E-Posta : info@mutluekspertiz.com
Çalışma Saatleri : Pazartesi – Cumartesi (08:30-19:30) Pazar (09:30-18:30)
Hizmet : Oto Ekspertiz

Kartal Oto Ekspertiz Fiyatları

Kartal oto ekspertiz fiyatları piyasa genelinde değişkenlik göstermektedir. Firmamızı tercih eden müşterilerimiz için ise piyasa geneline kıyasla oldukça makul seviyede fiyat teklifi sunmaktayız.

Oto ekspertiz hizmeti paket olarak sunulan bir hizmet olduğundan dolayı, oto ekspertiz fiyatları da hangi paketi tercih edeceğinize göre değişkenlik göstermektedir. Bu aşamada, paket içeriklerinin de firmaya göre değişkenlik gösteriyor olduğunu belirtmeliyiz.

Kartal oto ekspertiz fiyatları bakımından bizler müşterilerimize en ekonomik paket fiyatları sunmaktayız. Paket içeriğini oluştururken ise ihtiyaçları göz önünde bulunduruyoruz. Sunduğumuz paketler kapsamında oldukça makul seviyede fiyatlar dahilinde, avantajlı tercihler yapabilmeniz mümkündür. Bu nedenden dolayı herhangi bir firma için karar vermeden önce sunulan paketleri incelemenizi ve sizlere web sitemizde sunduğumuz paket içerikelerini de göz önünde bulundurarak, fiyat ve içerik bakımından karşılaştırmanızı öneririz. Bu sayede oto ekspertiz işlemi için ayırmış olduğunuz bütçenizi en makul seviyede, en iyi bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız.

Kartal Oto Ekspertiz 2.el Araçlar Hangi Kontrolleri Yapar

Kartal oto ekspertiz merkezimide, ikinci el araçlar için yaptığımız kontroller aracın her türlü iç ve dış aksamı ile ilgili kontrollerdir. Buna göre; süspansiyon, fren, arıza, hasar, akü, farlar, lastikler, boya, kaporta, direksiyon kısımları ilgili kontroller olarak özetlenebilir.

İkinci el durumdaki araçlar için yapılacak tüm bu kontroller önem arz eder. Çünkü bu kontroller neticesinde hazırlanacak rapor, hem ilgili aracın mevcut durumunu gösterecek, hem de aracın ikinci el piyasasındaki satış durumu ile ilgili ayrıntıların belirlenmesini sağlayacaktır. Bu bağlamda ilgili rapor örneğinin özellikle de alıcı taraf için önemli olduğunun altını çizmek gerekir.

Daha fazla bilgi ve hizmet talebi için lütfen iletişime geçiniz.

Neden Kartal Oto Ekspertiz’i Tercih Etmeliyim?

Hayallerinizdeki aracı buldunuz fakat kafanızda soru işaretleri mi var? Tam olarak doğru yerdesiniz. Kartal oto ekspertiz servisimize gelerek almak istediğiniz aracın satış öncesi kontrollerini uzman ekibimiz tarafından yapılmasını sağlayabiliriz. 2. El araç almak zordur fakat  kartal oto ekspertiz ile araç alım satımınız sandığınızdan daha kolay olacaktir. Alacağınız aracı oto ekspertiz servisimize getirmeniz size  ne gibi faydalar sağlayacak diye düşünüyorsanız,

  • Aracın altında kırık ezik vb. varmı test gözlemlenir.
  • Aracın geçmişinde yaptığı kazalar tespit edilir.
  • Motor parçaları kontrol edilir ve arızalı olanları rapor edilir
  • Elektronik arızası olup olmadığı kontrol edilir.
  • Yol testi yapılarak aracın canlı değerleri analiz edilir.
  • Ekspertiz raporu düzenlenerek oto ekspertiz raporu size sunulur.

Sadece araç alırken değil satarken de oto ekspertiz yaptırabilirsiniz. Aracınızın geçmişi ile alakalı bilgiye sahip değilseniz, aracınızı satarken değerinde satabilmek adına ekspertiz yaptırabilirsiniz. Servisimize gelerek aracınıza ekspertiz yaptırabilirsiniz.Böylelikle aracınızı daha kolay satabilirsiniz. Size ne kazandırır diye merak ediyorsanız.Aracınızı almak isteyen kişiler sizi telefonda uzun süre konuşmak zorunda bırakmaz gerekli bilgileri ilandaki ekspertiz raporunuzdan inceler. Müşterilerimiz bizler hakkında internet ortamında neler söylemiş bakmak için tıklayınız. Aracınıza bakmak için gelenler aracı kontrol ettirmek için servise götürmek isteyebilir ve bu size zaman kaybı yaşatır.

İÇERİĞİ PAYLAŞ :
Şimdi Ara
Konum İste