01 Oca 2019

Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar?

Oto ekspertiz ücreti 2020 yılında binek(4×2) otomobiller için 150 tl başlangıç fiyatı olup 300 TL’ye kadar paketler dahilinde fiyatlar farklılık gösterebilir. Paket içeriklerine göre fiyatı belirtilmiş olan oto ekspertiz hizmeti bedeli; vermiş olduğu güven ile rahat bir şekilde araç alım-satımı yapabilmeniz için alınmaktadır.

Oto ekspertiz hizmeti aldınız ve bunun için yapılacak ödeme, sizin araç alım-satım sırasında yaşayabileceğiniz para kaybınızı ve ya zarara uğrayabilecek olmanızın önüne geçmiş olur. Sizde sevdikleriniz ile gönül rahatlığı ile yeni almış olduğunuz 2.el aracı kullanırken şüpheniz olmadan kullanabilirsiniz. Oto ekspertizi yapılmış otomobil alıyor olmak gönlünüzü rahat ettirebileceği gibi sorunlarla karşılaşabilme ihtimalllerinide en aza indirir. Aynı zamanda aracınızı satarkende oto ekspertiz raporunuzu göstererek aracınızın değer kaybını önlemiş olursunuz.

Oto Ekspertiz Fiyatları

Son dönemlerde iyi niyetli olmayan kişiler, boyalı, kazalı veya değişeni olan araçların tespitleri yapılmadan piyasadaki fiyatı neyse onun üzerinden satmaya kalkıyorlar. Telefonda ve ya yüz yüze görüşecek araç alım-satım alışverişi için güven ortamını oluştursalar da araç alım-satım işlemi sonrası yaşanabilecek problemlerle karşı karşıya kalmanız sizin için maddi ve manevi kayıpları doğurabilir. Bu konuda çok dikkatli davranıp, oto ekspertizi yapılmamış araçlara temkinli yaklaşmanızı ısrarla önermekteyiz. Oto ekspertiz ücretleri oldukça uygundur, bu maliyetten kaçıp daha büyük zarara uğramanızı istemeyiz. Oto ekspertiz paketlerimizin ücretlerini oto ekspertiz ücretleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

2. el araç alırken aracınızın oto ekspertizini hemen yaptırın, detaylı raporunuz ile araç alım-satım sırasında tüm stresinizi ortadan kaldıralım.

İÇERİĞİ PAYLAŞ :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şimdi Ara
Konum İste