Mobil Oto Ekspertiz

Mobil oto ekspertiz sayesinde ekspertiz yaptırmak ve ekspertiz raporu almak artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Uzman personellerin yer aldığı tam donanımlı araç ile mobil oto ekspertiz hizmeti sunulmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak isteyen müşterilerin sadece iletişime geçerek, konumlarını belirtmeleri yeterli olmaktadır. Tam donanımlı mobil oto ekspertiz aracı, belirtilen konuma, belirtilen zamanda gelerek gerekli işlemleri yapmakta ve bu sayede herhangi bir zaman kaybı, ekstra uğraş vermeden kolayca oto ekspertiz raporu alınabilmektedir.

Nerede olursanız olun, faydalanabileceğiniz mobil oto ekspertiz işlemi özellikle de ikinci el araç satın alacaklar için önemli bir işlemdir. Aracın bulunduğu konumda ekspertiz işlemi yapılmaktadır. Bu sayede ne alıcı, ne de satıcı herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamaz, efor harcamaz, kolayca işlemler halledilir.

Mobil Oto Ekspertiz Nedir?

mobil oto ekspertiz

Mobil oto ekspertiz nedir kısaca yanıtlarsak; mobil oto ekspertiz aracının, ekspertiz işlemi yapılacak olan aracın bulunduğu konuma gelerek, ekspertiz işlemini yapmasıdır.

Mobil ekspertiz işlemi;

 • Tam donanımlı bir araç ile yapılır. Bu araç içerisinde; ekspertiz işleminin yapılabilmesi için gerekli olan tüm ekipmanlar mevcuttur.
 • Alanında uzman personeller ile işlem gerçekleşir.
 • Oldukça kısa bir sürede işlem tamamlanır.
 • İşlem sonrasında ayrıntılı ekspertiz raporu hazırlanır. Bu rapor; mail yolu ile, posta ile ya da telefon ile ulaştırılabilir.

Kısacası mobil ekspertiz işlemi, ikinci el araç satın alacaklar için hayatı kolaylaştıran bir işlemdir.

Mobil Oto Ekspertiz Fiyatı Ne Kadar?

Mobil oto ekspertiz fiyatı firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Sektörde farklı firmaların yer alıyor olması, rekabeti de beraberinde getirmektedir. Bizler de sektörde yer alan, rekabetçi bir firma olarak, bizleri tercih eden müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti, olabilecek en avantajlı fiyatlar dahilinde sunma gayreti içerisindeyiz. Hizmet sürecimizi tamamen güvenli, tarafsız bir şekilde ve zamanında yönetiyoruz. Tüm bu kriterleri sağlarken aynı zamanda sizler için piyasa geneline kıyasla oldukça makul mobil oto ekspertiz fiyatı sunuyoruz. Sizlere fiyat konusunda kesin bir bilgi verebilmemiz ve teklif sunabilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

Oto ekspertiz hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsin.

Mobil Oto Ekspertiz Avantajları Nelerdir?

Mobil oto ekspertiz hizmeti birçok avantajı beraberinde getirmektedir.

Buna göre;

 • Aracın istasyona kadar götürülmesi gerekli değildir.
 • Mobil ekspertiz aracı tam donanımlı bir şekilde, alanında uzman personeller ile birlikte aracın bulunduğu konuma kadar gelir ve ekspertiz işlemini ilgili konumda gerçekleştirir.
 • Satın alınacak araç farklı bir şehirde olsa bile ekspertiz işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede alıcının, söz konusu aracın bulunduğu şehre gelmesi gerekli değildir.
 • Hem alıcı hem de satıcı taraflar fazladan zaman kaybetmez ve efor harcamaz.
 • Araç için gerekli olan ekspertiz raporu çok daha kısa bir sürede hazırlanır.
 • Bu hizmet “randevu” sistemi ile işlediği için, tarafların sadece belirtilen randevu saatinde hazır olmaları yeterlidir.

Tüm bu işlemler tamamen tarafsız ve %100 güvenli bir şekilde gerçekleşir. Bu sayede alıcının en ufak şüphesi kalmaz.

Mobil ekspertiz işlemi, size büyük kolaylık sunar. Bu hizmetten faydalanabilmek için web sitesi üzerinden kolayca randevu alabilirsiniz.

Mobil Oto Ekspertiz Hangi Testleri Kapsar?

Mobil oto ekspertiz işlemleri oldukça kapsamlıdır. Bir otomobilin her türlü teknik detayı incelenmekte ve rapor edilmektedir. Bunun için özel gelişmiş kontrol cihazları kullanılmaktadır. Normalde istasyonda taşınamaz durumda olan bazı test cihazlarının ise mobil yani taşınabilir halde olanları, mobil oto ekspertiz aracında bulundurulmaktadır. Alanında uzman personel veya bir diğer ifade ile ustalar, aracın durumunu ilgili test cihazlarını kullanarak kontrolleri gerçekleştirirler. Ayrıca ayrıntılı fotoğraf çekimi yapılır ve her bir detay dikkate alınır. Elde edilen veriler ayrıntılı bir şekilde rapora yansıtılır ve hazırlanan rapor elektronik ya da gerçek ortamda teslim edilir.

Mobil Oto Ekspertiz İşleyiş Süreci?

Mobil ekspertiz hizmetinden faydalanabilmek için işleyiş süreci oldukça basittir.

Bu süreci özetlemek gerekirse;

 1. Önce randevu alınır. Bunun için çağrı merkezi telefon numaramızdan iletişime geçebilir ya da web sitemizde bulunan online randevu formunu doldurabilirsiniz.
 2. Randevu talebiniz alındığında, randevu talebinizin onaylanabilmesi için gerekli olan oto ekspertiz ücreti tarafınıza sunulur. Bu ücreti farklı ödeme seçeneklerinden birisi ile kolayca ödeyebilirsiniz.
 3. Randevuda belirlenen tarih ve adreste ekspertiz işlemi gerçekleştilir.
 4. Ekspertiz işlemi sonucunda oluşturulan ekspertiz raporu mail, telefon ya da kargo yolu ile gönderilir.
 5. Unutmadan bu hizmeti sizlere sunabilmemiz için ekspertiz raporu düzenlenecek aracın istanbul il sınırları içerisinde olması gerekmektedir. Bu hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için istanbul oto ekspertiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
İÇERİĞİ PAYLAŞ :
Şimdi Ara
Konum İste