İstanbul Oto Ekspertiz

Mutlu oto ekspertiz sizler için istanbul oto ekspertiz hizmeti ihtiyacınızı karşılayabilmek adına satın almak istediğiniz aracın gözle görülemeyen problemlerini tüm detayları ile inceler,  bilindik yada bilinmedik tüm kusurları ve hasarları gün yüzüne çıkartır ve size raporlar. Satın almakta olduğunuz araç hakkında herşeyi size belirtir ve neyi satın aldığınızdan emin olursunuz. Yıllardır emek verdiğiniz birikiminizi riske atmamış olursunuz.

Türkiye’nin en kalabalık nüfusuna sahip şehri olan İstanbul’da, eğer ikinci el bir araç satın almayı düşünüyorsanız, ekspertiz işlemini mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz. Zaten yeni yönetmelik kapsamında ekspertiz işlemi artık bazı araçlar için zorunlu hale getirilmiş durumda. Bu araçlar; 8 yaş altındaki ve/veya 160000 kilometreye ulaşmamış araçlardır. Ancak bu nitelikleri karşılamayan araçlar için de ekspertiz raporunun alınmasını şiddetle öneriyoruz. Çünkü İstanbul gibi bir şehrin, ikinci el motorlu araçlar piyasasında şimdiye kadar pek çok farklı hilenin yapıldığı görülmüştür. Dolayısıyla; araç alacak vatandaşlar bütçesini riske atmamaları ve doğru karar verebilmeleri için bu hizmetten faydalanmalıdırlar.

Oto ekspertiz hizmeti sadece otomobiller için değil, her türlü motorlu taşıtlar için uygulanabilen bir hizmettir. Dolayısıyla motosikletler de buna dahildir.

En İyi İstanbul Oto Ekspertiz

Elbette ki ticaretin her alanında rekabet olduğu gibi, oto ekspertiz sektöründe de farklı firmalar faaliyet gösteriyor olduğundan belirli bir oranda rekabet durumu söz konusudur. Özellikle de 2018 yılında yönetmeliğin yeniden düzenlenmesi sonucunda sektör daha da canlanmıştır. Bu bağlamda müşteri haklı olarak, ekspertiz hizmeti için ödeyeceği ücretin en iyi bir şekilde hakkını verecek, en iyi İstanbul oto ekspertiz firmasından hizmet almak istiyor. Bu bağlamda bizler şimdiye kadar müşteri memnuniyetini en iyi bir şekilde sağlamış olduğumuzdan dolayı, bizleri tercih edecek yeni müşterilerimizin de memnuniyetini kazanacağımıza inanıyoruz. Bu doğrultuda en iyi İstanbul oto ekspertiz firması olmayı amaç edinen firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Oto Ekspertiz Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu Yakasında hizmet veren firmamız, alanında uzman personeller ile hizmet vermektedir.

Hizmet kalitemizi özetleyecek olursak;

  • En önemli hizmet prensibimiz “güvenilirlik”tir. Çünkü bu piyasada bizleri tercih etmeyi düşünen insanların öncelikli olarak önem verdiği kriterin güvenilirlik olduğunun farkındayız. Bu bağlamda bizler tamamen objektif bir hizmet anlayışına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz.
  • İşin zamanında tamamlanması da, üzerinde durduğumuz önemli konulardan birisidir. Bizlerle iletişime geçtiğinizde, sizler için belirlediğimiz ekspertiz hizmet süresi dahilinde işlemimizi tamamlamış olacağız. Kesinlikle herhangi bir aksama söz konusu olmaz.
  • Bildiğiniz gibi oto ekspertiz hizmetinde, aracın tüm teknik aksamı ayrıntılı bir şekilde incelenmekte ve test edilmektedir. Bu inceleme ve test işlemlerinin alanında uzman bir personel tarafından gerçekleştirilmesi son derece önemlidir. Aksi halde araca zarar gelmesi muhtemel bir durumdur. Bu nedenden dolayı bizler profesyonelliği ve uzmanlığı ön planda tutuyoruz ve temiz bir şekilde aracın tüm kontrollerini gerçekleştiriyoruz.
  • Sizler için olabilecek en ideal fiyat teklifin sunmaktayız.

Tüm bu hizmet prensiplerimiz doğrultusunda, İstanbul Anadolu Yakası oto ekspertiz firması araştırması yapan tüm vatandaşlarımız için en doğru seçenek olduğumuza inanıyoruz. Bu bağlamda bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Farklı firmalar hakkında bilgi almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Oto Ekspertiz İstanbul Fiyatları

Sektörde farklı firmaların hizmet veriyor olması dolayısıyla oto ekspertiz İstanbul fiyatları da sürekli değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatların taban ve tavan fiyatları, ilgili yönetmelik kapsamında belirlenmiş durumdadır. Bu bağlamda rekabet sektöründe firmaların belirli oranlarda fiyat teklifleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bizler sektördeki oto ekspertiz İstanbul fiyatlarına kıyasla oldukça makul fiyatlar sunmaktayız.

Bununla birlikte fiyatlandırmanın pek çok kritere bağlı olarak değişkenlik gösterdiğini ve firmaların genellikle paketler halinde hizmet sunuyor olmasından dolayı, tercih edeceğiniz oto ekspertiz paketine göre de fiyatın değişkenlik gösterecek olduğunu belirtmemiz gerekir.

Öte yandan her firmanın paketleri değişkenlik gösterebilmektedir. Bu bağlamda her firmanın aynı zamanda “standart” adı altında sunduğu bir pakette vardır ki genellikle en uygun paket seçeneği bu dur. Bu paket içeriğinde standart olarak ekspertiz işlemi gereksinimleri yer alır. Hizmetlerimize ait paketleri ve fiyatları oto ekspertiz fiyatları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Mobil Oto Ekspertiz İstanbul

mobil oto ekspertizTercih edebileceğiniz bir diğer hizmet seçeneği mobil oto ekspertiz hizmetidir. Bu hizmet seçeneğinden faydalanmanız durumunda, aracın bulunduğu konuma kadar gelecek olan tam donanımlı ekspertiz aracı, bu sayede ekspertiz işlemini aracın bulunduğu konumda kısa bir süre içerisinde gerçekleştirecektir. Gelişmiş mobil ekipmanların kullanıldığı bu hizmet modelinin başlıca tercih edilmesinin sebebi ise zamandan önemli ölçüde tasarruf ediliyor olmasıdır. İstanbul’un neresinde olursanız olun, mobil oto ekspertiz hizmetini talep edebilirsiniz. Bunun için firmamız ile iletişime geçerek ya da web sitemiz üzerinden randevu formunu doldurarak, kolayca randevu alabilirsiniz. Bu hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için mobil oto ekspertiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Oto Ekspertiz Merkezi

En güvenilir araç tetkiti ve muayenesi ile çok kısa zaman içerisinde araç hakkında çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Motor ve kaporta kontrollerinde alanında üstün nitelikli personellerimiz eşliğinde, gelişmiş teknolojik ekipmanlarla yaptığımız test ve ölçümler ile hazırladığımız raporunuzu sizlerle paylaşırız.

Mutlu Oto Ekspertiz  ile aracınız son teknoloji ürünü ekipmanlar ve uzman personel kadrosu ile aracınızı en ufak detaylarına kadar kontrolleri yapar, ne aldığınızı bilerek araç seçmenize yardımcı olur, paranızı ve sizin gibi değerli arkadaşlarını korur.

Aracınız hakkında herşeyi bilmek en doğal hakkınız

İstanbul Oto Ekspertiz olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak, Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak, En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak.

İÇERİĞİ PAYLAŞ :
Şimdi Ara
Konum İste