Maltepe Oto Ekspertiz, Maltepe Ekspertiz

Maltepe oto ekspertiz merkezimiz açıldı. İstanbul’ un her yerinde detaylı, tarafsız  hizmet vermekteyiz. Maltepe oto ekspertiz servisimiz ile ikinci el araç sektöründe ortaya çıkabilecek tüm tehlike ve riskleri ortadan kaldırıyoruz. Biz sizlerin zamanını ve birikiminizi koruyoruz güven ile aracınızı almanıza yardımcı oluyoruz.

Maltepe oto ekspertiz ile verdiğimiz ekspertiz hizmeti,  ikinci el araç sektörünün güvencesi olmaktadır. Nasıl mı?  İkinci el oto alımlarında özellikle yaşanılan tehlikeler genellikle satış sonrası gerçekleşmektedir. Satış yapıldıktan sonra da geriye dönüşünüz yoktur.Dikkat etmeniz gereken en önemli şey araç almadan önce, aracı çok iyi tanımanızdır.  Özellikle ağır hasarlı araçların yeniden tamir edilerek, hasarsız olarak piyasa sürülmesi alıcıları maddi olarak büyük kayıplara sevk edebilmektedir. Satış işlemi yapılmadan önce alacağınız aracı maltepe oto ekspertiz servisimize getirerek sizlere kısa süre içerisinde aracınızı tanımanıza yardımcı oluyoruz. Yaptığımız ekspertiz  size aynı zaman da aracı değerinde almanıza da yardımcı olur .Maltepe oto ekspertiz servisimizde oto ekspertiz yaptırmanızın bir çok faydası vardır. Öncelikle alacağınız aracın kısa süre içerisinde tanımanıza yardımcı olur, demiştik. Aracınızı değerinde alırsınız. Araçla ilgili sürpriz masraflar ile karşılaşmazsınız. Araçta önceden oluşabilecek arızaların önlemini alabilirsiniz. Değerinde aldığınız aracınızı değerinde satarsınız.

Maltepe Oto Ekspertiz Firmasına Nasıl Ulaşırım?

maltepe oto ekspertiz konumu
maltepe oto ekspertiz merkezi


Oto ekspertiz merkezimize ulaşabilmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İletişim sayfamıza ulaşmak için tıklayınız. Firmamızın adresinden bahsetmek gerekirse e-5 güney yanyol üzerinde kalmaktadır. Bostancı ve Kartal ilçelerinden ulaşmak istenildiğinde 10 dakika yol gidilerek ulaşılabilmektedir. Açık adresimizi paylaşmamız gerekirse “Cevizli Mah. Fil Yokuşu Sk. No:40/A Maltepe-İSTANBUL” şeklindedir. Bulunduğumuz bölgede Dönerci Ali Usta, Meşhur Safranbolu Lokumcusu ve Ritim İstanbul gibi çoğu insanın bildiği ve sürekli ziyaret ettikleri mekanlar mevcuttur. Maltepe oto ekspertiz merkezimiz ise Meşhur Safranbolu Lokumcusunun bitişiğindedir. Bizleri 0216 969 72 50 nolu müşteri hizmetleri telefonumuzdan ulaşarak sizlere yol tarifi yapabilir veya oto ekspertiz merkezimizin konumunu paylaşarak mobil cep telefonlarınızdaki navigasyon uygulamarının yardımı ile ulaşabilirsiniz.

Sizler de ikinci el araç satın almak istiyorsanız mutlaka maltepe oto ekspertiz firmamız ile irtibata geçerek randevu almalısınız. Birikiminizi risk etmeyin. Temiz bir araba aldığınızı düşünmeyin, kaza yapmış bir çok parçası değişmiş bir aracı, hak ettiğinden fazla para ödemeyin. Eğer alacağınız aracın bulunduğu ilden uzaktaysanız, maltepe oto ekspertiz servisi sizler için İstanbul içerisinde, aracın bulunduğu konuma gidip aracın tüm kontrollerini gerçekleştirip raporlar. Ayrıca raporları sizi arayarak detaylı olarak anlatıp, sonrasında size raporları mail ya da sms ile gönderir. Maltepe oto ekspertiz servisimiz ile irtibata geçmek için 0216 969 72 50 telefon numarasından bizi arayabilir ya da Maltepe Cevizli’ de bulunan servisimize gererek bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Ekspertiz

Maltepe ekspertiz ikinci el araçların check-up kontrol merkezidir. Maltepe ekspertiz ile araç sahibinin  bile bilmediği arıza, hatalar ortaya çıkabilmektedir. Oto test merkezimizde detaylı bir şeklide aracınız incelenir. Testlerimiz ortalama kırk beş dakika ile atmış dakika arasında sürebilmektedir. Sadece araç almak isteyen alıcılar için hizmet vermiyoruz, araç satmak isteyen satıcılara da hizmet vermekteyiz. Araç satıcıları aracını satmadan önce maltepe ekspertiz oto test merkezimizde ekspertiz yaptırmalarının bir çok faydası vardır. Örnek verecek olursak; aracının değerini öğrenmiş olurlar. Aracını emin bir şekilde satarlar, daha kolay ve zaman kaybı yaşamadan aracını satarlar. Siz de araç alacaksanız ya da satacaksanız mutlaka maltepe ekspertiz computest test merkezimize bekliyoruz. Bilinçli bir şekilde araç alıp satmanız ikinci el araçlarda yaşanan maduriyetleri önlemek için gerçekten önemlidir.

Maltepe ekspertiz olarak kalitemizden ödün vermeden, geniş kadromuz ile müşterilerimizden gelen talepleri en hızlı şekilde cevap veriyoruz. Maltepe ekspertiz firması olarak;

  • Araç kaportasında tamir görmüş, boyanmış, değişmiş parçaları tespit edip raporlarız.
  • Araç kaportasında çizik, ezik, göçük olan kısımları raporlarız.
  • Dyno testi ile motorun ürettiği gücü (motor performansı) ölçüp raporlarız.
  • Motor kontrolü, kaporta boya kontrolü, aktarma organlarının kontrolü (şanzıman), fren balataları diskleri kontrolü, aracın beyninde olabilecek hataları ve birçok noktada A’dan Z’ye tüm kontrollerini gerçekleştiriyoruz.
  • İl dışındaki bir çok müşterimiz, İstanbul’ a gelmeden  alacakları aracın ekspertizini uzaktan yaptırabiliyorlar. Oto ekspertiz raporunu, 50 adet çektiğimiz resimleri mail ve whatsap aracılığıyla aracı alacak kişiye gönderiyoruz.
  • Hiç bir şubemiz galericiler sitesi içerisinde değildir, hiç bir galeri şirketi ile anlaşmamız yoktur.
  • Gezici mobil ekspertiz hizmeti ile bulunduğunuz konumda oto ekspertiz raporunu sizlere teslim ediyoruz.
  • Servisimiz de araç tamir, bakım, onarım yapılmaz.
  • Servisimizde Km orjinalliği hakkında bilgi verilmez.
  • Pazar günleri açık olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Maltepe Ekspertiz’de Yapılan Test ve Kontroller


Türkiye koşullarında sıfır araç piyasasının çok yüksek olması, araç alıcılarını zorladığı için insanlar ikinci el araç alımına yönelmektedir. İkinci el araç alımı riskli bir iştir.Maltepe ekspertiz servisi, alacağınız ya da satacağınız aracı güven içinde tüm hasarlarını tespit eder, alım satım işlemleri öncesinde sizlerin sağlıklı karar vermesine yardımcı olur. Maltepe ekspertiz servisi işlemleri sorunsuz bir şekilde araç satın almanızı sağlayarak, satıcı ile alıcı arasında dengeyi sağlar.

Maltepe ekspertiz servisi firmamızda yapılan tüm testler özen ile yapılır. Oto ekspertiz raporunuz, konusunda eğitim almış uzman kadromuz tarafından hazırlanmaktadır. Gelişmiş son teknolojik ekipmanlarımız ile hizmetinizde olup cihazlarımız en küçük hataları bile tespit edebilme özelliğine sahiptir.

Maltepe ekspertiz servisi nin olması iki taraf (alıcı,satıcı) için de güven sağlamaktadır. İkinci el araç alım satımında son zamanlarda dolandırıcılık olaylarının daha fazla olmasından kaynaklı alıcılar alacağı araçları tereddüt içerisinde kalmamak için maltepe ekspertiz servisimize getirir. Bir otomobilin A’ dan Z’ ye tüm arızaları ve hasarları ortalama 200 noktadan fazla alanda kontrol yapılır.  Maltepe ekspertiz servisinde yapılan tüm kontrollerin sonuçlarını rapor şeklinde sizlere verir.

Maltepe ekspertiz servisi olarak  tüm araç marka modellerinin tarafsız olarak  oto ekspertiz raporunu hazırlıyoruz. Raporlarımız on sayfadan oluşmaktadır. Bunlar; araç giriş bilgi formu, kaporta boya ekspertiz raporu, motor ekspertiz raporu, mekanik ekspertiz raporu, Dyno ekspertiz raporu, fren test ekspertiz raporu, süspansiyon test ekspertiz raporu, yanal kayma test ekspertiz raporu, iç-dış ekspertiz raporu, hasar kaydı ekspertiz  raporu ve arıza tespit ekspertiz raporlarından oluşmaktadır.

Maltepe oto ekspertiz servisinden rapor almak isteyenler için uygun fiyat politikamız ile her zaman müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Bugün bu şekilde devam eden hizmet politikamız ileride de aynı şekilde devam edecektir. Mutlu oto ekspertiz olarak sizler bizim için çok değerlisiniz. Maltepe oto ekspertiz servisimizi detaylı incelemek için tıklayınız.

Maltepe’de En Uygun Oto Ekspertiz Fiyatları

En uygun fiyatlarımız ile 2018 yılında hizmetinizdeyiz. En uygun maltepe oto ekspertiz fiyatlarımızı merak ediyorsanız tıklayınız. Araçlarda detaylı full oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz. İsteğine göre sadece motor testi ya da sadece kaporta boya testi de yapılmaktadır. Maltepe computest merkezi olarak müşterilerimize full ayrıntılı ekspertiz yaptırmalarını öneriyoruz. Ekspertiz fiyatları Lüx segment araçlarda değişmektedir. Bunun da sebebi lüx segment araçların daha çok ayrıntılı olması, daha çok kontrol gerektirmesidir. Detaylı bilgi için iletişim kısmında bulunan numaramızdan ya da fiyatlarımız sayfasından ulaşabilirsiniz. Yapılan ekspertiz kontrolleri sonrasında sizlere imzalı raporlar verilir. Aynı zamanda raporlar isteğe göre sms ya da mail adresinize gönderilir.

İÇERİĞİ PAYLAŞ :
Şimdi Ara
Konum İste