Çekmeköy Oto Ekspertiz

çekmeköy ekspertiz

Mutlu oto ekspertiz Çekmeköy‘de hizmetinizde. Çekmeköy oto ekspertiz ile satın almak istediğiniz aracın gözle görülemeyen problemlerini tüm detayları ile inceler,  bilindik yada bilinmedik tüm kusurları ve hasarları gün yüzüne çıkartır ve size raporlar. Satın almakta olduğunuz araç hakkında herşeyi size belirtir ve neyi satın aldığınızdan emin olursunuz. Yıllardır emek verdiğiniz birikiminizi riske atmamış olursunuz. Çekmeköy bölgesinde güvenilir ve tarafsız hizmeti siz değerli arkadaşlarımıza vermekten onur ve mutluluk duyarız.

Çekmeköy Oto Ekspertiz Servisi

En güvenilir araç tetkiti ve muayenesi ile çok kısa zaman içerisinde araç hakkında çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Motor ve kaporta kontrollerinde alanında üstün nitelikli personellerimiz eşliğinde, gelişmiş teknolojik ekipmanlarla yaptığımız test ve ölçümler ile hazırladığımız raporunuzu sizlerle paylaşırız.

Çekmeköy Oto Ekspertiz Mutlu Oto Ekspertiz  ile aracınız son teknoloji ürünü ekipmanlar ve uzman personel kadrosu ile aracınızı en ufak detaylarına kadar kontrolleri yapar, ne aldığınızı bilerek araç seçmenize yardımcı olur, paranızı ve sizin gibi değerli arkadaşlarını korur.

Oto Ekspertiz

Çekmeköy Oto Ekspertiz Fiyatları

Çekmeköy oto ekspertiz olarak siz değerli müşterilerimiz için vereceğimiz hizmeti öncelikle tarafsız ve güvenilir olacağını vurgulamak isteriz. Çekmeköy Oto Ekspertiz Fiyatımız tüm piyasa koşulları baz alındığında ortalamanın altında kalacağının sözünü sizlere veriyoruz.

Güncel oto ekspertiz fiyatları için “Oto Ekspertiz Fiyatları” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

çekmeköy oto ekspertiz servisi

Aracınız hakkında herşeyi bilmek en doğal hakkınız

Çekmeköy Oto Ekspertiz olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak, Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak, En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak.

Çekmeköy Oto Ekspertiz

İstanbul Çekmeköy ilinde güvenilir oto ekspertiz ihtiyaçlarınız için bizleri tercih edebilirsiniz. Çekmeköy oto ekspertiz firmamız bölgenin en eski ve gelişmiş oto ekspertiz firması olmakla birlikte uygun fiyatıylada öne çıkmaktadır.

Adres: Hamidiye Mahallesi, Şevkibey Sk. No:7/7, 34782 Çekmeköy/İstanbul
Telefon : 0216 969 72 50 – ŞİMDİ ARA
E-Posta : cekmekoy@mutluekspertiz.com
Website : https://cekmekoyotoekspertiz.business.site/ – WEB SİTEYE GİT

Çalışma Saatleri
Pazartesi – Cumartesi : 08:00 – 19:00
Pazar : 08:00 – 19:00

Çekmeköy Oto Ekspertiz Yorumları
Umut Doğan
Umut Doğan
16:22 12 Nov 18
A dan Z ye herşeyi inceliyorlar, herşeyi açıkca güzel bir şekilde izah ediyorlar. Fiyatları 150 liradan başlayıp 250 liraya kadar oto ekspertiz paketleri var.
Erdi Karakaya
Erdi Karakaya
23:39 30 Oct 18
Alanında uzman profesyonel çalışanlarıyla araçların ekspertiz hizmeti çok doğru yapılmaktadır. Gelişmiş teknolojik cihazlar sayesinde hızlı ve doğru sonuç alınmaktadır. Güler yüzlü personel detaylı incelemeler ve oto expertiz raporları bilgisayar çıktısı olarak verilmekte. Sevdim bu firmayı.
Atakan Salman
Atakan Salman
00:55 30 Oct 18
Daha önce ekspertiz konusunda sıkıntı yaşadığım için bu sefer çok seçici davrandım.Araştırmalarım sonucu çekmeköy oto expertiz mutluyu seçtim. 2 seferdir mutlu oto ekspertiz şubelerine aracımı kontrol ettiriyorum çok şükür hiç bir aksilik yaşamadım. Size tavsiyem her ekspertiz firmasına güvenmeyin. Ben bir kere mağdur oldum. Çekmeköy oto ekspertiz titiz çalışıyor her ayrıntıya bakıyor. Tavsiye ederim.
Hasan Kara
Hasan Kara
16:27 27 Oct 18
İyi günler, 25 Ekim 2018 günü 2012 model ford fiesta marka aracı satın almak üzere incelemeye çekmeköy oto ekspertize getirdim. Full paket kapsamında aracı komple incelediler. Yaklaşık bir saatlik inceleme sonunda tüm bulguları detaylı olarak bize orada bulunan uzman ekip izah etti, sorularımızı cevapladı. Satıcıyı ve beni araç hakkında profesyonelce ve kapsamlı olarak bilgilendirdi. Bu arada ben de ciddi kazalı bir aracı bilmeden satın almaktan kurtulmuş oldum. Ödediğim parayı tamamen hak ettiklerini düşünüyorum ve kendilerine teşekkür ediyorum. Herkese de mutlu oto ekspertiz firmasını tavsiye ediyorum.
Onur Gül
Onur Gül
23:48 26 Oct 18
Hizmeti olsun müşteri memnuniyeti olsun gayet iyi bir işletme. Çalışanları aracın hiç bir detayını atlamayıp en ince ayrıntısına kadar inceleyip değerlendiriyorlar. Aklınızda aracınızla ilgili en ufak bir soru işareti kalmasın istiyorsanız çekmeköy oto ekspertiz firmasında, oto ekspertizi yaptırın gayet başarılı bir firma bence 🙂
Tüm Değerlendirmeleri Oku
İÇERİĞİ PAYLAŞ :
Şimdi Ara
Konum İste