Zümrütevler Oto Ekspertiz, Maltepe

maltepe ekspertiz

Mutlu oto ekspertiz Zümrütevler‘de hizmetinizde. Zümrütevler oto ekspertiz ile satın almak istediğiniz aracın gözle görülemeyen problemlerini tüm detayları ile inceler,  bilindik yada bilinmedik tüm kusurları ve hasarları gün yüzüne çıkartır ve size raporlar. Satın almakta olduğunuz araç hakkında herşeyi size belirtir ve neyi satın aldığınızdan emin olursunuz. Yıllardır emek verdiğiniz birikiminizi riske atmamış olursunuz. Zümrütevler bölgesinde güvenilir ve tarafsız hizmeti siz değerli arkadaşlarımıza vermekten onur ve mutluluk duyarız.

Zümrütevler Oto Ekspertiz Merkezi

En güvenilir araç tetkiti ve muayenesi ile çok kısa zaman içerisinde araç hakkında çok detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Motor ve kaporta kontrollerinde alanında üstün nitelikli personellerimiz eşliğinde, gelişmiş teknolojik ekipmanlarla yaptığımız test ve ölçümler ile hazırladığımız raporunuzu sizlerle paylaşırız.

Zümrütevler Oto Ekspertiz Mutlu Oto Ekspertiz  ile aracınız son teknoloji ürünü ekipmanlar ve uzman personel kadrosu ile aracınızı en ufak detaylarına kadar kontrolleri yapar, ne aldığınızı bilerek araç seçmenize yardımcı olur, paranızı ve sizin gibi değerli arkadaşlarını korur.

maltepe oto expertiz
maltepe oto ekspertiz

Oto Ekspertiz

Zümrütevler Oto Ekspertiz Fiyatları

Zümrütevler oto ekspertiz olarak siz değerli müşterilerimiz için vereceğimiz hizmeti öncelikle tarafsız ve güvenilir olacağını vurgulamak isteriz. Zümrütevler Oto Ekspertiz Fiyatımız tüm piyasa koşulları baz alındığında ortalamanın altında kalacağının sözünü sizlere veriyoruz.

Aracınız hakkında herşeyi bilmek en doğal hakkınız

Zümrütevler Oto Ekspertiz olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak, Konusunun en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak, Üstün iş ahlakı ile dürüst çalışmak, En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak.

Cevizli Mh. Fil Yokuşu Sk. No:40/1 Maltepe/İSTANBUL
İÇERİĞİ PAYLAŞ :
Şimdi Ara
Konum İste